خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





در پايان هفته دوم؛ نفرات برتر لیگ دسته یک پومسه مردان معرفی شدند

    در پايان هفته دوم؛
    نفرات برتر لیگ دسته یک پومسه مردان معرفی شدند


    شناسه خبر: 14120   شنبه 23 مرداد 1395 - 08:51

    با برگزاری رقابت‌های هفته اول و دوم از دور رفت لیگ دسته یک پومسه گروه مردان (جام نشاط) برترین‌های هر گروه مشخص و معرفی شدند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول و دوم از یازدهمین دوره لیگ دسته یک گروه مردان «جام نشاط»، ديروز (جمعه) در خانه تكواندو و با حضور 356 پومسه‌رو برگزار شد.

    در اين دوره از رقابت‌ها در بخش انفرادی، رده‌های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و 51 تا 60 سال رقابت کردند و در بخش تیمی رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال به اجرای فرم پرداختند كه در پایان هفته دوم، نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

    بخش انفرادی///

    رده‌سنی کمتر از 12 سال:
    1- طه روشنی مبارکی (گیلان)
    2- معین عامری (سمنان)
    3- محمدمهدی قصری (اصفهان) و محمدمهدی زمینی (تهران)

    رده‌سنی 12 تا 14 سال:
    1- محمدمهدی محمدی (زنجان)
    2- محمد صبوری (گیلان)
    3- اشکان مقدسی (اصفهان) و مرتضی زنده‌دل (نکا)

    رده‌سنی 15 تا 17 سال:
    1- حسین اسحاقیان (اصفهان)
    2- عرشیا لطفیان (همدان)
    3- علی سمیرمی (اصفهان) و حسین بزرگی (تهران)

    رده‌سنی 18 تا 30 سال:
    1- سجاد حیدری‌پور (گیلان)
    2- علیرضا رستمی (قزوین)
    3- حمید شفیعی (اصفهان) و محمد ملاصادقی (فارس)

    رده‌سنی 31 تا 40 سال:
    1- نیما مهربانی (تهران)
    2- محمدحسین ربانی (فارس)
    3- امیر سالم (اصفهان) و محسن تمجید (تهران)

    رده‌سنی 41 تا 50 سال:
    1- عیسی هاتف (آذربایجان‌شرقی)
    2- مجید گلیج (البرز)
    3- محید طاهری (گیلان) و حسین کوهی (مازندران)

    رده‌سنی 51 تا 60 سال:
    1- ابراهیم خاوری دانشور (گیلان)
    2- کاوه وحیدی‌راد (آذربایجان‌شرقی)
    3- فرهاد خوش‌پسند (تهران) و حسن زارع (مازندران)

    بخش تیمی///

    رده‌سنی کمتر از 14 سال:
    1- تیم سما چالوس
    2- تیم آکادمی پومسه رسولی
    3- تیم فردوس سازه فارس و تیم هیات تکواندوی شهرستان اصفهان

    رده‌سنی 15 تا 17 سال:
    1- تیم هیات تکواندوی استان همدان
    2- تیم هیات تکواندوی بهشهر
    3- تیم هیات تکواندوی شهرستان اصفهان و تیم باشگاه راهیان تهران

    رده‎سنی 18 تا 30 سال:
    1- تیم هیات تکواندوی شهرستان اصفهان
    2- تیم فردوس سازه فارس
    3- تیم آکادمی پومسه رسولی و تیم هیات تکواندوی قزوین

    رده‌سنی بالای 31 سال:
    1- تیم فردوس سازه و تیم هیات تکواندوی شهرستان اصفهان (مشترکا اول)
    2- تیم باشگاه راهیان تهران ب
    3- تیم باشگاه تهران الف و تیم هیات تکواندوی استان آذربایجان‌شرقی

    گفتنی است؛ محمدرضا زین‌العابدینی از تهران بعنوان بهترین داور معرفی شد.



     

    تاريخ  ارسال:شنبه 23 مرداد 1395 - 08:51

    تعداد بازديد: 472

    کد:14120-1395


    این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : رده‌سنی ,اصفهان ,تهران ,هیات ,تکواندوی ,سال، ,هیات تکواندوی ,تکواندوی شهرستان ,فردوس سازه ,معرفی شدند ,تهران رده‌سنی ,هیات تکواندوی شهرستان ,تکواندوی شهرستان اصفهان ,هیات تکواندوی استان ,
    در پايان هفته دوم؛ نفرات برتر لیگ دسته یک پومسه مردان معرفی شدند

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده